GÉLY A SPREJE PRE ZLEPŠENIE EREKCIE

Problémy s erekciou môžu mužov vystrašiť, bez ohľadu na ich vek. Ak sa vám to stane raz či dvakrát, netreba hneď panikáriť. Zväčša tieto „výpadky“ spôsobuje stres, aktuálny zdravotný stav alebo problémy doma či v práci.

Čo však robiť v prípade, ak sa situácia opakuje a pretrváva i naďalej? Slabá erekcia nastáva vtedy, ak penis nie je dostatočne stoporený a predčasná ejakulácia sa objaví príliš skoro.

Muži tieto problémy vnímajú tak, že sklamali svoje partnerky alebo zlyhali. Dobrou správou

však je, že v tomto prípade výrazne pomáha zdravší životný štýl alebo dokonca gély a spreje na erekciu a jej zlepšenie.

GÉLY A SPREJE NA EREKCIU

Intímne prípravky na podporu erekcie predstavujú rýchle a okamžité riešenie problému s erekciou. Sú vo forme gélov či sprejov a sú vhodné pre mužov, ktorí dlhodobo bojujú s prejavmi erektilnej dysfunkcie, ale aj u tých, u ktorých sa zlyhanie v posteli vyskytne iba raz za čas. Čo vlastne gély a spreje na zlepšenie erekcie sú a ako sa používajú? V prvom rade treba spomenúť, že tieto prípravky kúpite bez lekárskeho predpisu a celkom diskrétne, cez internet od výrobcu alebo v sexshope.

Výrobcovia znecitlivujúcich gélov a sprejov na oddialenie ejakulácie dnes ponúkajú i rôzne prípravky na podporu potencie a zároveň sľubujú, že ich účinky skvalitnia sexuálny život oboch partnerov. Pokiaľ siahnete po géloch a sprejoch s prírodným zložením – tie zlepšujú prekrvenie penisu, výsledkom čoho je pevnejšia a dlhotrvácna erekcia. Navyše, prípravky na erekciu so 100% prírodným zložením sú dermatologicky testované a tak by vám nemali spôsobovať žiadne zdravotné ťažkosti.

Z ČOHO SA SPREJE A GÉLY PRE ZLEPŠENIE EREKCIE SKLADAJÚ

Prírodné prípravky na zlepšenie erekcie sa skladajú z výťažkov a extraktov bylín, ktoré majú všeobecne pozitívne vplyvy na mužskú erekciu. Je len na vás, či si zvolíte gél alebo sprej. Z prospešných látok pre mužskú erekciu možno spomenúť aminokyselinu L-arginín, ktorá zvyšuje prietok krvi v penise, vďaka čomu je penis pevnejší a erekcia trvá dostatočne dlho. L-arginín zároveň zvyšuje citlivosť na sexuálne stimuly a zlepšuje tak kvalitu vášho sexu.

Výťažok z guarany zas dodáva energiu a povzbudzuje vyčerpaný organizmus. Ďalej gély a spreje na zlepšenie erekcie môžu obsahovať výťažky zo Ženšenu – napomáhajú regenerácii tkanív, posilňujú a dodávajú organizmu energiu, spoločne s výťažkami z kofeínu – tieto zároveň lokálne zvyšujú tlak v dráždivom teliesku, vďaka čomu chlap dosahuje erekciu ešte jednoduchšie. Výťažky z kofeínu sú teda dôležitým prvkom sprejov a gélov na podporu potencie.

Ďalším výťažkom, ktorý tieto intímne prípravky obsahujú, je extrakt z rastliny zvanej Japonské gingko, ktorý napomáha prekrvovať cievy a ako antioxidant chráni bunky pred starnutím a napomáha aj lepšiemu transportu kyslíka a živín.

Výťažky z chmeľu – obľúbená rastlina každého milovníka piva obsahuje množstvo dôležitých vitamínov a minerálov, vďaka čomu napomáha prirodzenej regenerácii organizmu, spomaľuje starnutie a pomáha organizmu v boji proti baktériám a vírusom.

AKO SA SPREJ A GÉL NA EREKCIU POUŽÍVA?

Prvá vrstva spreju či gélu by sa mala aplikovať pred každým sexom. Počas predohry môžete aplikovať ďalšiu dávku, ktorá zaručí dlhšiu trvácnosť erekcie. Sprej nezabudnite pred použitím potrepať a potom v dostatočnom množstve použiť po celej dĺžke penisu. Počkajte, kým zaschne a celý proces môžete (podľa odporúčania výrobcu) opakovať aj niekoľkokrát.

Gél na zlepšenie erekcie sa aplikuje rovnako – natrie sa na celú dĺžku penisu. Po rozotretí ho výrobca odporúča vmasírovať a počkať 10 minút, až kým sa úplne nevsiakne. Aj gél možno naniesť vo viacerých vrstvách. Ak vás zaskočí hnedá farba gélu – nejde o nič, je to spôsobené vysokým obsahom guarany a ide o prirodzenú farbu gélu.

Gély aj spreje na erekciu sú zvlhčujúce lubrikanty na vodnej báze, nezanechávajú škvrny, nevyvolávajú podráždenia pokožky a nespôsobujú zdravotné ťažkosti (treba si však dať pozor v prípade alergie na niektorú zo zložiek). Možno ich používať aj v kombinácii s kondómom.

NEVÝHODY GÉLOV, SPREJOV NA EREKCIU A TABLETKY NA ZLEPŠENIE EREKCIE

Nevýhodou gélov a sprejov na erekciu je, že ide len o dočasné riešenie. Gél či sprej je potrebné používať pred každým sexom, keďže pôsobí len v momente použitia a nelieči problém z dlhodobého hľadiska. Ak gél nepoužijete vždy, jeho účinky nemôžete očakávať a problémy s erekciou vás budú trápiť opäť. Ak aj napriek tomu chcete rýchle a okamžité riešenie v podobe gélu alebo spreju na penis, určite sa pri nákupe poraďte s predávajúcim.

Dlhodobejším a možno i vhodnejším riešením by mohli byť tabletky na oddialenie ejakulácie na prírodnej báze, ako napríklad výživové doplnky vo forme tabliet Stoporex®. Aj keď ich želaný efekt nenastupuje hneď po použití (ako pri géloch a sprejoch), v prípade dlhodobejšieho užívania nielen, že podporia celkové sexuálne mužské zdravie, no priaznivo pôsobia na potenciu, libido, plodnosť a obsahujú zinok či aminokyseliny (L-arginín a L-citrulín) a výťažky z afrodiziakálnych byliniek (Maca, Tribulus Terrestris, Saw Palmetto a pod.), ktoré zaistia lepšie prekrvenie penisu a tým pádom aj pevnejšiu a kvalitnejšiu erekciu.

Navyše, sú bez lekárskeho predpisu, bez vedľajších účinkov a vhodné pre mužov všetkých vekových skupín. Tieto tabletky kúpite úplne diskrétne, priamo od výrobcu, z pohodlia vášho domova.